22-02-2014

Zapisy do Coachingowej Grupy Rozwojowej trwają!

Pierwsze spotkanie już 26. lutego o godzinie 17:30 w Bielsku-Białej


Pierwsze spotkanie jest OTWARTE i BEZPŁATNE. Niezobowiązujące. Pomoże zdecydować czy taka forma połączenia coachingu, współpracy grupowej i rozwoju jest tym, czego szukasz. W tej edycji jest ograniczona liczba miejsc (7-8) ze względu na specyficzny, interakcyjny charakter zajęć.

COACHINGOWA GRUPA ROZWOJOWA powstała jako miejsce spotkań, wymiany, rozwoju i nauki, wspólnego dążenia do przodu, motywowania się i tworzenia korzystnych rozwiązań. Tu jest czas na spojrzenie z innej perspektywy na siebie i świat wokół oraz wprowadzania dobrych zmian w swoim życiu osobistym i zawodowym.

 

Udział w COACHINGOWEJ GRUPIE ROZWOJOWEJ to dla Ciebie:

  • 7 spotkań będących niepowtarzalną okazją aktywnego uczenia się i rozwoju
  • szansa na doświadczenie coachingu grupowego
  • możliwość poznania i praktykowania metody Action Learning
  • sposobność doskonalenia komunikacji międzyludzkiej
  • stymulator kreatywności i elastyczności myślenia
  • inkubator zmian interpersonalnych i osobistych
  • przestrzeń konstruktywnego wyrażania emocji
  • pole wymiany wspierających informacji zwrotnych i generowania oryginalnych pomysłów

 


Kto poprowadzi:


Dominika Borowska-Stasica: Certyfikowany coach, trener warsztatu umiejętności psychospołecznych (rekomendacja PTP I stopnia), dyplomowany psycholog. Dyrektor i właściciel firmy szkoleniowo-coachingowej: Centrum Inicjowania Zmian, członkini Izby Coachingu z ramienia Grupy Active Change, założycielka Bielskiego Centrum Coachingu i liderka Klubu Coacha w Bielsku-Białej. Prowadzi coachingowe Grupy Rozwojowe, trenuje przyszłych coachów w Szkole Profesjonalnego Coachingu, pracuje metodą coachingu (paradygmat behawioralno-poznawczy i humanistyczno-egzystencjalny) z klientami instytucjonalnymi oraz indywidualnymi. Pasjonuje się pracą z ciałem i oddechem oraz różnorodnymi metodami artystycznej ekspresji siebie.

 

Konieczne wcześniejsze rezerwacje miejsc i zapisy mailowe: dominika.borowska@gmail.com

Więcej szczegółów >>>