29-12-2013

 

"Jestem na swojej drodze - Self Leadership Coaching"


Wyjątkowe spotkanie, znamienity Gość i jak zawsze wartościowa treść... To wszystko już na styczniowym Klubie Coacha w Bielsku-Białej. By rozpocząć ten Rok z werwą, pasją i motywacją do działania. Z wnętrza Siebie, ku Swojej Własnej Drodze...

"Coaching to wspaniały sposób wspierania naszych klientów w ich "Podróży". Stawianie celów, wytyczanie Drogi, zasoby i konkretne działania to niektóre z jej elementów. Jako coach wiem, jak ważna jest praca własna, przekraczanie granic, tworzenie nowych ścieżek. Czasem być może pracując z ludźmi wpadamy w pułapkę pt. "pomogę innym, będę czuł się spełniony". To tak, jakbym jednocześnie sam osiągał własne cele, jakbym sam realizował siebie. Czy jednak w pełni?

Jakiś czas temu zadałem sobie pytanie: "Czego tak naprawdę chcę? Czy w pełni się realizuję? Czy jestem przygotowany, żeby to zrealizować?" Poszukiwanie twierdzącej odpowiedzi zbliżyło mnie do bardziej świadomego wspierania samego siebie oraz do bardziej świadomego korzystania ze wsparcia z zewnątrz. Wymagało to odkrywania nowych i odświeżania zapomnianych przeze mnie sposobów twórczego kreowania życia, bycia na swojej Drodze.

Tym, jak silnie coaching i self leadership coaching uzupełniają się chcę podzielić się z Tobą.

W ramach spotkania przedstawię to, co odkrywam na własnej Drodze, co poznałem dzięki pracy z moimi Nauczycielami, co odkrywałem sam przy okazji własnych poszukiwań.

Już teraz i przed samym Learning Forum zapraszam do chwili refleksji i dokończenia zdania:

To, co najbardziej pragnę wykreować (zrealizować, zbudować) w swoim życiu to .....

 

  1. Zachęcam, byś wypowiadał/a to zdanie wielokrotnie, wielokrotnie odkrywając, jakie jest jego zakończenie.
  2. Zapisuj to, co odkrywasz.
  3. Wypowiadaj to zdanie wielokrotnie, o różnych porach, w różnych miejscach, w różnych okolicznościach.
  4. Zapisuj to, co odkrywasz.

 

To co odkryjesz, będzie materiałem do Twojej pracy podczas naszego spotkania, na którym przedstawię:

  1. Koncepcję pracy Self-Leadership Coachingu,
  2. Koncepcję pracy na poziomie intelektualnym, somatycznym i pola.
  3. Wybrane narzędzia efektywnie służące mi kreowaniu własnego życia.Zapraszam  Michał Kułakowski"

 

Kto poprowadzi:


Michał Kułakowski, coach PCC ICF, mentor coach ICF, wykładowca coachingu w Laboratorium Psychoedukacji/SWPS w Warszawie oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, psycholog, podróżnik.

 

 

 

 

Gdzie: w Bielsku-Białej, w Bielskim Centrum Coachingu przy ul. Wzgórze 5, I piętro przy Pracowni Psychoedukacji i Terapii

Kiedy: 8 stycznia 2014r. o godzinie 17.30

Koszt: 30 zł / 35 zł (spotkania non-profit: kwota pokrywa wyłącznie koszty dojazdu prowadzącego oraz wynajmu sali i poczęstunku)

Konieczne wcześniejsze rezerwacje miejsc i zapisy mailowe: dominika.borowska@gmail.com