23-11-2013

Kolejny weekendowy warsztat „Uwolnij Oddech” z Michałem

Godlewskim, czyli breathcoaching i techniki świadomego oddychania pomocne w walce ze stresem, w odzyskiwaniu siły, witalności i drogi do siebie.

 

Oddech to sposób regeneracji i rewitalizacji, forma terapii, ścieżka doświadczeń duchowych i szamańskich podróży. Prosty sposób na lepsze zdrowie, więcej energii, uwolnienie od problemów, stresu i pełniejsze relacje. Sposób na dobre życie.


Sobota 07.12.2013:

Oddech na Codzień 10.00 - 13.30
ta wprowadzająca sesja warsztatowa pozwala zapoznać się uczestnikom warsztatu z metodą, prowadzącym i między sobą. Pracujemy nad otworzeniem aparatu oddechowego, zapoznajemy się z technikami wspierającymi funkcjonowanie w sytuacjach codziennych oraz bardziej zaawansowaną pracę z oddechem.

 1. ABC oddechu - oddech pełny i prawidłowy, oddech stabilizujący, oddech uważności
 2. Język oddechu - oddech jako narzędzie diagnostyczne samopoczucia, dostrojenie poprzez oddech,  komunikacja w oddechu

BreathCoaching 15.00 - 18.30
sesja popołudniowa pierwszego dnia, to wprowadzenie do coachingu oddechowego i koncepcji uważności. Każdy z uczestników będzie miał możliwość doświadczyć sesji BreathCoachingu jako klient i jako coach.

 1. Wykład wprowadzający - procesowy, emocjonalny i fenomenologiczny wymiar BreathCoachingu
 2. Sesja BreathCoachingu

 

Niedziela 08.12.2013:

BreathWork 10.00 - 18.30
Drugi dzień jest poświęcony Transformacyjnej Pracy z Oddechem. W bloku dopołudniowym prezentujemy techniki wspierające, wykłady, a także przechodzimy do sesji oddechowych. Blok popołudniowy stanowi kontynuację tej praktyki. Każdy z uczestników ma praktyczne doświadczenie swojej sesji oddechowej.

 1. Techniki wspierające - rewitalizacja i regeneracja psychofizyczna, autocoaching
 2. Psychologiczne i duchowe aspekty w pracy z oddechem
 3. Cykl transformacji w pracy z oddechem
 4. BreathWork - sesje oddechowe

 


Kto poprowadzi:


Michał Godlewski - Coach, trener, praktyk breathwork, absolwent 3 letniego treningu pracy z oddechem prowadzony przez australijski ośrodek Breathconnection, absolwent 2 letniej szkoły Technik Świadomego Oddychania i Dialogu z Głosem prowadzonej przez dr Joy Manne.

 

 

 

 

Warsztaty odbędą się 7-8 grudnia 2013 (sobota-niedziela) w Bielsku-Białej, w godzinach 10:00-18:30,  uwaga zapisy do 27.11.2013. Zapraszamy coachów i nie-coachów.


Szczegółowe informacje i rezerwacja miejsc:
http://www.uwolnijoddech.pl/#!program/c75i

10-11-2013

„TY i Twoje ciało – jak zbudować szczęśliwą relację na całe życie”

– to temat kolejnego spotkania Klubu Coacha w Bielsku-Białej.

 

Jeśli chcesz polubić swoje ciało, zaprzyjaźnić się z nim oraz doświadczać „lądowania” w nim - ten warsztat jest dla Ciebie! Będziesz doświadczać aktywnych i mniej aktywnych sposobów spotykania się z Twoim ciałem – poprzez oddech, taniec, ruch, dotyk, wizualizacje. A to wszystko dzięki technikom i narzędziom Coachingu Ciała - sztuki nawiązywania głębokiego kontaktu z własnym ciałem.

 

Cele warsztatu:

 • Praktykowanie uważnego oddychania, które tworzy pomost pomiędzy ciałem i świadomością;
 • Sztuka ugruntowania się, czyli uświadamianie sobie kontaktu z ziemią;
 • Ożywianie podstawy ciała i uaktywnianie siły życiowej;
 • Przebywanie w swoim centrum jako źródło poszukiwania siły w sobie;
 • Budzenie zmysłowości, która sprowadza do „tu i teraz”
 • Zrelaksowanie i ożywienie ciałaKto prowadzi?


Iza Cisek – trenerka rozwoju osobistego i seksualności, coach ciała.

"Korzystam z metod i narzędzi, które poznałam w trzyletniej Szkole Trenerów przy Dojrzewalni Róż oraz podczas rocznego kursu Ruchu Autentycznego i Praktyka NLP. Wykorzystuję także techniki pracy z ciałem, dotykiem, ruchem, świadomymi formami tańca oraz seksualności – całe bogactwo mądrości, wiedzy i doświadczeń, które poznawałam i odkrywałam przez lata. Czerpię inspirację z tradycji hawajskiej huny i rdzennych mieszkańców obu Ameryk oraz z praktyk neotantry i tao seksualności. Ponieważ w pracy z ludźmi najbardziej interesuje mnie wspieranie innych w zaprzyjaźnianiu się ze swoim ciałem i zamieszkaniu w nim w pełni, stworzyłam autorski Coaching Ciała (www.coachingciala.pl), który jest praktykowaniem uważnej obecności w ciele. Dzięki temu możliwy staje się swobodny przepływ życiodajnej i kreatywnej siły – energii seksualnej. Tworzy się także przestrzeń, by przyjmować wciąż więcej i więcej przyjemności oraz błogości. Pomagam kobietom i mężczyznom, którzy chcą zadbać o równowagę swojego ciała, by mogły/li lepiej zarządzać swoją energią, także seksualną. A także tym, dla których ważna jest intymność z samą/ym sobą i innymi oraz pełne szczerości relacje.

 

Dla kogo spotkanie?
W spotkaniach Klubu Coacha mogą uczestniczyć WSZYSCY (coache i nie-coache) zainteresowani rozwojem, pogłębianiem swojej wiedzy i poznawaniem nowych metod pracy ze sobą i ludźmi.


Ponieważ podczas zajęć będziemy praktykować, proszę o przyniesienie wygodnych, niekrępujących ruchów ubrań oraz miękkiego obuwia.


Przyjdź na spotkanie, które odbędzie się 13.11.2013r. (środa) o godz. 17.30
(ul. Wzgórze 5, Ip., koło Placu Chrobrego)

UWAGA!
Opłata amortyzacyjna za udział wynosi 20zł (płatne na miejscu)

Z uwagi na duże zainteresowanie Klubem Coacha w Bielsku-Białej konieczne jest zarezerwowanie sobie miejsca drogą mailową: dominika.borowska@gmail.com lub telefonicznie: 509 345 153

 

W imieniu organizatorów zapraszam serdecznie.