16-11-2014

"Rytuały słowiańskie. Coachingowe poszukiwanie tożsamości."


Przekazuję zaproszenie Bielskiego Klubu Coacha na niezwykłe, intrygujące spotkanie już 27 listopada.

„Niejednokrotnie, podczas rozmów w różnych społecznościach, ocierały się o mnie pytania o to, kim jesteśmy, co nami kieruje, skąd przychodzimy i dokąd zmierzamy, jak znaleźć własną tożsamość?

Wykorzystałam narzędzia coachingowe i rytuały słowiańskie sprzed tysięcy lat do konfrontacji samego ze sobą, samej ze sobą. Życie w zgodzie z naturą, pielęgnowanie imion przodków daje pewien porządek, schemat, według którego toczy się koło życia. Przejdziemy po Kole Pór Roku, by otworzyć skrzynię naszych własnych korzeni.”-  mówi Sylvia Dąbrowska – Paulewicz, która poprowadzi to spotkanie.

 

 


 

Sylvia Dąbrowska – Paulewicz. Coach (Szkoła Profesjonalnego Coachingu rekomendowana przez Izbę Coachingu), Trener Mentalny, Coach sportowy (AZS Częstochowa, RKS Raków), Pedagog (Uniwersytet Jagielloński), Opiekun Mądrych Relacji na linii Rodzice-Uczniowe-Nauczyciele (Akademia Soward). Uczestniczka wielu szkoleń, kursów, warsztatów dotyczących komunikacji, asertywności, relacji międzyludzkich, osobowości, pracy indywidualnej i grupowej, itp. Pasjonują ją mądre relacje, inwestowanie w siebie (w harmonii ciała i duszy). Jest mamą trzech Urwisów. Zwiększa statystyki czytelnicze Polaków, daje się porwać rytmom muzyki, wiatrom podróży, wciągającym historiom, wyobraźni swojej i innych, barwie emocji. Żyje tu i teraz. Autorka projektu Emocoach.

 

Zapraszamy coachów oraz wszystkich zainteresowanych coachingiem i  rozwojem osobistym.

 

Zapisy i opłaty amortyzacyjne u Dominiki Borowskiej-Stasica: tel: 509-345-153
e-mail: dominika.borowska@gmail.com

 

Przybywajcie w czwartek 27 listopada 2014 r. od godz. 18.15-20.45 na Wzgórze
(Bielskie Centrum Coachingu, Bielsko-Biała, ul. Wzgórze 5)

Do zobaczenia.