16-11-2014
"Rytuały słowiańskie. Coachingowe poszukiwanie tożsamości." Przekazuję zaproszenie Bielskiego Klubu Coacha na niezwykłe, intrygujące spotkanie już 27 listopada. „Niejednokrotnie,... więcej>>
10-04-2014
Jak Usprawnić Pracę Swojego Mózgu Metodą Biofeedback?   Już w najbliższą środę 16. kwietnia, rewelacyjną metodę, stosowaną w pedagogice, psychologii, sporcie i w biznesie,... więcej>>
22-02-2014
Zapisy do Coachingowej Grupy Rozwojowej trwają! Pierwsze spotkanie już 26. lutego o godzinie 17:30 w Bielsku-Białej Pierwsze spotkanie jest OTWARTE i BEZPŁATNE. Niezobowiązujące. Pomoże... więcej>>

O mnie

 

Jestem coachem. Oznacza to dla mnie coś więcej niż tylko wykonywanie tego właśnie zawodu. Dla mnie jest to także pewna rola, którą zobowiązałam się pełnić wobec innych ludzi każdego dnia. Jest to pewien sposób patrzenia na świat: bez ocen, porównywania kto jest lepszy, kto gorszy, bez narzekania, z bezustannie zadawanym pytaniem „po co?”, które potrafi zmienić naprawdę wszystko.

Dobrze rozumiem pragnienie osobistego rozwoju, potrzebę poszukiwania własnego miejsca w świecie oraz istotę podejmowania zmian w dążeniu do perfekcji. Dlatego chcę poprzez coaching wspierać Ciebie i inne osoby w rozwoju osobistym i zawodowym, zachęcać do rozpostarcia skrzydeł i do prawdziwie wysokich lotów.

Pragnę, by każdy z moich klientów odnalazł swoją własną drogę do życiowego spełnienia oraz wydobył z sobie niezbędną energię do tego, by kroczyć tą drogą odważnie i z radością.

Dyplom Coacha uzyskałam studiując na Akademii Coacha działającej we współpracy z Energy Group przy Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Specjalizuję się w coachingu rozwoju osobistego, life coachingu, business coachingu, w szczególności związanego ze sprzedażą oraz organizacją wewnętrznych procesów w firmach.

Zapraszam do współpracy.

 

Agnieszka Buczek

 
Czasem potrzebujemy wsparcia, by uniknąć prawdziwej katastrofy. Czasem potrzebujemy wsparcia, by sięgnąć do gwiazd. Zobacz.